Засоби та комплекси

Криптографічні модулі

Криптомодуль "Гряда-61"

Криптомодуль виконаний у вигляді малогабаритного USB-пристрою, що під’єднується до ЕОМ за допомогою незнімного кабелю.

Конструктивно криптомодуль виконаний на двошаровій друкованій платі, яка встановлена у пластиковий корпус та залита компаундом, що формує захисний шар. На друкованій платі встановлюються електроні компоненти криптомодуля. До друкованої плати нерозбірно під’єднаний USB–кабель.Мережний криптомодуль "Гряда-301" (мікро-пристрій)

Мережний криптомодуль виконаний у вигляді окремого малогабаритного мережного пристрою.

Конструктивно криптомодуль являє собою мініатюрну системну платформу у металевому корпусі та має 2 мережних інтерфейси: Ethernet 10/100 та USB (RNDIS). Засіб має розетку RJ-45 для підключення до мережі за допомогою мережного кабелю та miniUSB-розетку типу B для під’єднання до ЕОМ за допомогою знімного USB–кабелю.Мережний криптомодуль "Гряда-301" (міні-пристрій)

Мережний криптомодуль виконаний у вигляді окремого мережного вузла.

Конструктивно мережний криптомодуль являє собою системну платформу у металевому корпусі висотою 1U та може встановлюватись в 19-ти дюймову стійку за допомогою полиці. Засіб має 2 мережних інтерфейси Ethernet 10/100/1000.Мережний криптомодуль "Гряда-301"

Мережний криптомодуль виконаний у вигляді окремого мережного вузла.

Конструктивно мережний криптомодуль являє собою системну платформу у металевому корпусі висотою 1U та призначену для встановлення в 19-ти дюймову стійку. Засіб має мережний інтерфейс Ethernet 10/100/1000.Мережний криптомодуль "Гряда-301" (високопродуктивний пристрій)

Мережний криптомодуль виконаний у вигляді окремого мережного вузла.

Конструктивно мережний криптомодуль являє собою подовжену системну платформу у металевому корпусі висотою 1U та призначену для встановлення в 19-ти дюймову стійку. Засіб має 2 мережних інтерфейси Ethernet 10/100/1000 та 2 мережних інтерфейси SFP+ (1000/10000). Інтерфейси можуть бути налаштовані в режимі агрегації.Модуль безпеки МБ-2 НБУ

Модуль безпеки виконаний у вигляді плати розширення ЕОМ.

Модуль безпеки має захисний металевий корпус з відсіком для батарей резервного електроживлення. Засіб має ламельний інтерфейсний з’єднувач для його встановлення виробу у слот PCI Express x1 з одним або більше каналом системної плати ЕОМ.


Апаратний ГВЧ "Гряда-3"

Пристрій виконаний у конструктиві плати розширення ЕОМ для встановлення у слот (одне стандартне посадкове місце) системної шини PCI-32 (32 біта, 33 МГц).Підтримка

Консультації та технічна підтримка за тел. (093) 151-82-11 або за електронною поштою: [email protected], [email protected]

АТ "ІІТ"

Тел.: (050) 432-87-66
E-mail: [email protected], [email protected]
Web-сайт: iit.com.ua