Новини

Участь у виставці "Безпека 2020"

Наша компанія прийняла участь у провідній галузевій виставці індустрії безпеки "Безпека 2020" . Виставка проходить за підтримки Служби безпеки України та профільних галузевих і громадських організацій. Виставка "Безпека 2020" є найбільшою в Україні виставкою технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки і протипожежного захисту. Виставка демонструє на єдиному майданчику повний спектр інновацій для забезпечення безпеки держави, підприємств, офісів, приватних осель та громадян. На виставці був представлений стенд нашої компанії.
Участь у форумі "PKI Forum UA-2020"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2020". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань. На виставці форуму був представлений стенд нашої компанії та була зроблена доповідь за тематикою форуму.
Участь у форумі "Кібербезпека - Захистимо бізнес, захистимо державу"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "Кібербезпека - Захистимо бізнес, захистимо державу". Форум було організовано Торгово-промисловою палатою України. Як захистити кіберпростір держави, шляхи переходу від стратегії реагування, заснованої виключно на виявленні та реагуванні – до стратегії планування, підготовки та профілактики, як забезпечити кіберзахист систем і технологій, що лежать в основі нашого повсякденного життя, шляхи формування нової культури поведінки у кіберпросторі, ці та інші питання кібербезпеки стали основою дискусій на форумі.
Отримано нові експертні висновки на комплекс захисту мережних з’єднань

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби комплексу криптографічного захисту мережних з’єднань (TCP/IP) отримали нові позитивні експертні висновки. Засоби комплексу забезпечують конфіденційність та цілісність інформації, яка передається між клієнтськими та серверними частинами прикладних програмних систем та реалізує захист TCP-з’єднань з використанням механізмів та засобів криптографічного захисту інформації. До складу комплексу входять апаратні і програмний шлюз захисту, а також програмні клієнти захисту для різних ОС.Отримано експертні висновки на засоби КЗІ, як на засоби КЕП

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації електронні ключі "Кристал-1" і "Алмаз-1К", криптомодуль "Гряда-61" та мережний криптомодуль "Гряда-301" отримали позитивні експертні висновки щодо можливості їх використання в якості засобів кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Висновками підтверджено відповідність зазначених засобів КЗІ вимогам профілів захисту для пристроїв створення безпечного підпису з генерацією ключів згідно ДСТУ EN 419211-1:2016, ДСТУ EN 419211-2:2016 і ДСТУ EN 419211-5:2016.
Участь у форумі "Кібербезпека. Захисти свій бізнес"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "Кібербезпека. Захисти свій бізнес". Форум було організовано Торгово-промисловою палатою України. Учасники форуму обговорили ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті та напрацювали пропозиції і рекомендації для розвитку цього напрямку у державі. Нашим представником була зроблена доповідь за тематикою форуму. На виставці форуму також був представлений стенд нашої компанії.
Участь у форумі "PKI Forum UA-2019"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2019". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань. На виставці форуму був представлений стенд нашої компанії. Нашими представниками були зроблені доповіді за тематикою форуму.
Отримано експертні висновки на комплекс захисту інформації у IP-мережах

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби комплексу криптографічного захисту інформації у IP-мережах отримали позитивні експертні висновки. Засоби комплексу забезпечують конфіденційність та цілісність інформації, яка передається у розподілених системах на основі ІР-мереж передачі даних та реалізують захист мережевого ІР-потоку з використанням механізмів та засобів криптографічного захисту інформації. До складу комплексу входять апаратні IP-шифратори та програмні клієнти захисту. IP-шифратори виконані у 4 варіантах - мікро-пристрій ("Канал-201" (мікро-пристрій)), міні-пристрій ("Канал-201"), основний варіант ("Канал-301") та високошвидкісний варіант ("Канал-401"), які відрізняються конструктивними особливостями та швидкодією (швидкістю шифрування) від 40 Мбіт/c до 5 Гбіт/c і іншими показниками призначення.
Участь у виставці "Безпека 2018"

Наша компанія прийняла участь у міжнародній виставці індустрії безпеки "Безпека 2018" . Виставка проходить за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та профільних галузевих і громадських організацій. Виставка "Безпека 2018" є провідною та найбільшою в Україні виставкою технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів та протипожежного захисту. Більшість учасників виставки представляють готові рішення, майже 30% учасників виставки - це вітчизняні виробники, що гідно конкурують із відомими закордонними брендами. На виставці був представлений стенд нашої компанії.
Участь у форумі "PKI Forum UA-2018"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2018". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань. На виставці форуму був представлений стенд нашої компанії.
Отримано новий експертний висновок на криптомодуль "Гряда-61"

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації криптомодуль "Гряда-61" отримав позитивний експертний висновок. Криптомодуль апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища. В оновленій реалізації доданий конструктивний варіант виконання виробу у металевому корпусі, який має miniUSB-розетку типу B для під’єднання знімного USB–кабелю.Отримано новий експертний висновок на електронний ключ "Кристал-1"

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації електронний ключ "Кристал-1" отримав позитивний експертний висновок. Електронний ключ апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.Отримано новий експертний висновок на мережний криптомодуль "Гряда-301"

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації мережний криптомодуль "Гряда-301" отримав позитивний експертний висновок. Мережний криптомодуль апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища. Засіб виконаний у 4 варіантах - основний варіант, мікро-пристрій, міні-пристрій та високопродуктивний пристрій, які відрізняються конструктивними особливостями та швидкодією і іншими показниками призначення.
Підтримка

Консультації та технічна підтримка за тел. (057) 714-22-05 або за електронною поштою: supp@iit.com.ua, iit@iit.kharkov.ua

АТ "ІІТ"

Адреса: м.Харків, вул. Бакуліна, 12
Тел./факс: (057) 714-22-05
E-mail: iit@iit.kharkov.ua, supp@iit.com.ua
Web-сайт: iit.com.ua