Новини

Отримано новий експертний висновок на комплекс користувача ЦСК

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби користувача ЦСК отримали новий позитивний експертний висновок. Комплекс користувача ЦСК реалізує управління особистими ключами і сертифікатами відкритих ключів користувачів ЦСК та формування ЕП і шифрування даних користувачів. Зазначений комплекс засобів відповідає усім діючим державним вимогам до таких засобів, а також підтримує нові державні та міжнародні криптографічні алгоритми, протоколи і формати даних.
Інформація про комплекс користувача ЦСК

Отримано новий експертний висновок на програмно-технічний комплекс ЦСК

За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби програмно-технічного комплексу ЦСК отримали позитивний експертний висновок (на програмний комплекс ЦСК). Програмно-технічний комплекс ЦСК забезпечує реалізацію регламентних процедур та механізмів обслуговування сертифікатів користувачів ЦСК, надання послуг фіксування часу, надання користувачам засобів ЕП та шифрування, а також засобів генерації особистих і відкритих ключів. Зазначений комплекс відповідає усім діючим державним вимогам до таких комплексів, а також підтримує нові державні та міжнародні криптографічні алгоритми, протоколи і формати даних.
Інформація про програмно-технічний комплекс ЦСК

Участь у форумі "Кібербезпека - Захистимо бізнес, захистимо державу"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "Кібербезпека - Захистимо бізнес, захистимо державу". Форум було організовано Торгово-промисловою палатою України. Як захистити кіберпростір держави, шляхи переходу від стратегії реагування, заснованої виключно на виявленні та реагуванні – до стратегії планування, підготовки та профілактики, як забезпечити кіберзахист систем і технологій, що лежать в основі нашого повсякденного життя, шляхи формування нової культури поведінки у кіберпросторі, ці та інші питання кібербезпеки стали основою дискусій на форумі.
Офіційна сторінка форуму

Участь у форумі "PKI Forum UA-2021"

Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2021". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань. Цільова аудиторія форуму: органи державної влади - суб’єкти надання адміністративних послуг та законодавчої ініціативи, державні реєстратори та нотаріуси, фахівці кіберзахисту та розробники засобів електронної ідентифікації та електронного цифрового підпису, оператори мобільного зв’язку, банківські установи та суб’єкти надання платіжних послуг, практикуючі юристи та судові експерти, академічна спільнота та суб’єкти стандартизації, приватні інвестори, постачальники ІТ-рішень. На виставці форуму був представлений стенд нашої компанії та була зроблена доповідь за тематикою форуму.
Офіційна сторінка форуму

Підтримка

Консультації та технічна підтримка за тел. (093) 151-82-11 або за електронною поштою: [email protected], [email protected]

АТ "ІІТ"

Тел.: (050) 432-87-66
E-mail: [email protected], [email protected]
Web-сайт: iit.com.ua