Новини
17 жовтня 2019
Участь у форумі "Кібербезпека. Захисти свій бізнес"
Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "Кібербезпека. Захисти свій бізнес". Форум було організовано Торгово-промисловою палатою України. Учасники форуму обговорили ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті та напрацювали пропозиції і рекомендації для розвитку цього напрямку у державі. Нашим представником була зроблена доповідь за тематикою форуму. На виставці форуму також був представлений стенд нашої компанії.
04 жовтня 2019
Участь у форумі "PKI Forum UA-2019"
Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2019". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань. На виставці форуму був представлений стенд нашої компанії. Нашими представниками були зроблені доповіді за тематикою форуму.
22 грудня 2018
Отримано експертні висновки на комплекс захисту інформації у IP-мережах
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби комплексу криптографічного захисту інформації у IP-мережах отримали позитивні експертні висновки. Засоби комплексу забезпечують конфіденційність та цілісність інформації, яка передається у розподілених системах на основі ІР-мереж передачі даних та реалізують захист мережевого ІР-потоку з використанням механізмів та засобів криптографічного захисту інформації. До складу комплексу входять апаратні IP-шифратори та програмні клієнти захисту. IP-шифратори виконані у 4 варіантах - мікро-пристрій ("Канал-201" (мікро-пристрій)), міні-пристрій ("Канал-201"), основний варіант ("Канал-301") та високошвидкісний варіант ("Канал-401"), які відрізняються конструктивними особливостями та швидкодією (швидкістю шифрування) від 40 Мбіт/c до 5 Гбіт/c і іншими показниками призначення.
23 жовтня 2018
Участь у виставці "Безпека 2018"
Наша компанія приймає участь у міжнародній виставці індустрії безпеки "Безпека 2018" . Виставка проходить за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та профільних галузевих і громадських організацій. Виставка "Безпека 2018" є провідною та найбільшою в Україні виставкою технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів та протипожежного захисту. Більшість учасників виставки представляють готові рішення, майже 30% учасників виставки - це вітчизняні виробники, що гідно конкурують із відомими закордонними брендами. На виставці представлений стенд нашої компанії.
05 жовтня 2018
Участь у форумі "PKI Forum UA-2018"
Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2018". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань. На виставці форуму був представлений стенд нашої компанії.
08 червня 2018
Отримано новий експертний висновок на криптомодуль "Гряда-61"
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації криптомодуль "Гряда-61" отримав позитивний експертний висновок. Криптомодуль апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища. В оновленій реалізації доданий конструктивний варіант виконання виробу у металевому корпусі, який має miniUSB-розетку типу B для під’єднання знімного USB–кабелю.25 січня 2018
Отримано новий експертний висновок на електронний ключ "Кристал-1"
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації електронний ключ "Кристал-1" отримав позитивний експертний висновок. Електронний ключ апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.29 грудня 2017
Отримано новий експертний висновок на мережний криптомодуль "Гряда-301"
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації мережний криптомодуль "Гряда-301" отримав позитивний експертний висновок. Мережний криптомодуль апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища. Засіб виконаний у 4 варіантах - основний варіант, мікро-пристрій, міні-пристрій та високопродуктивний пристрій, які відрізняються конструктивними особливостями та швидкодією і іншими показниками призначення.
22 грудня 2017
Отримано новий експертний висновок на програмно-технічний комплекс ЦСК
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби програмно-технічного комплексу ЦСК отримали позитивний експертний висновок (на програмний комплекс ЦСК). Програмно-технічний комплекс ЦСК забезпечує реалізацію регламентних процедур та механізмів обслуговування сертифікатів користувачів ЦСК, надання послуг фіксування часу, надання користувачам засобів ЕЦП та шифрування, а також засобів генерації особистих і відкритих ключів. Зазначений комплекс відповідає усім діючим державним вимогам до таких комплексів, а також підтримує міжнародні криптографічні алгоритми та протоколи (зокрема, у оновленому комплексі додано підтримку алгоритму ЕЦП ECDSA).
13 грудня 2017
Отримано експертні висновки у галузі технічного захисту інформації на засоби КЗІ
За результатами проведення державних експертиз у галузі технічного захисту інформації електронний ключ "Кристал-1", криптомодуль "Гряда-61" та мережний криптомодуль "Гряда-301" отримали позитивні експертні висновки, щодо реалізації ними функцій захисту інформації від НСД з рівнем гарантій Г-3. Проведені експертні роботи підтвердили, що зазначен ізасоби КЗІ забезпечують захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлюють доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.
13 грудня 2017
Отримано експертний висновок на комплекс захисту інформації на носіях
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації засоби захисту інформації на носіях отримали новий позитивний експертний висновок. Засоби захисту інформації на носіях забезпечують захист інформації на носіях інформації робочих станцій (РС) та серверів (жорстких дисках, електронних flash-дисках, картах пам’яті тощо). Захист інформації забезпечується прозорим шифруванням областей дискового простору чи створенням віртуальних логічних дисків, які фізично є зашифрованими областями дисків чи файлами-образами.
20 жовтня 2017
Участь у виставці "Безпека 2017"
Наша компанія прийняла участь у міжнародній виставці індустрії безпеки "Безпека 2017" . Виставка проходила за офіційної підтримки Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Виставку "Безпека 2017" супроводжувала насичена ділова програма заходів з теорії, практики і дискусій, а також корпоративних заходів на стендах учасників. На виставці був представлений стенд нашої компанії.09 жовтня 2017
Участь у форумі "PKI Forum UA-2017"
Наша компанія прийняла участь у міжнародному форумі "PKI Forum UA-2017". Форум було організовано Всеукраїнською асоціацією "Інформаційна безпека та інформаційні технології" (ВАІБІТ). Починаючи з 2012 р. форум об’єднує усіх небайдужих та зацікавлених у інформаційному розвитку України та її найважливішій складовій інфраструктурі відкритих ключів. Основна мета проведення форуму - створення інформаційного майданчику для дискусії, обміну думками та досвідом між експертами, представниками державних органів, бізнесу та громадських об`єднань.23 червня 2017
Отримано експертний висновок у галузі ТЗІ на електронний ключ "Алмаз-1К"
За результатами проведення державної експертизи у галузі технічного захисту інформації електронний ключ "Алмаз-1К" отримав позитивний експертний висновок, щодо реалізації ним функцій захисту інформації від НСД з рівнем гарантій Г-3. Проведені експертні роботи підтвердили, що зазначений засіб КЗІ забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлюють доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.27 травня 2017
Участь у конференції "Безпека інформації в ІТС"
Наша компанія прийняла участь у 19-ій міжнародній науково-практичній конференції "Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах". Організатором конференції виступила Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. У ході роботи конференції розглянуто широке коло питань захисту інформації, створення сучасних радіотехнічних засобів спеціального зв’язку, обговорено сучасні тенденції розвитку безпекових технологій, засобів та методів кіберзахисту критичної інфраструктури. Нашими представниками були зроблені доповіді за тематикою конференції. Засоби захисту інформації, що розробляються нашою компанією, були представлені на виставкових стендах.
Переглянути архів