Повідомлення
12 травня 2017
Оновлено комплекс користувача ЦСК
Оновлено комплекс користувача ЦСК. Винесено (в т.ч. і в бібліотеки підпису користувача ЦСК) підтримку всіх типів форматів підпису - базового (поточного), з позначкою часу від підпису, з посиланням на повні дані для перевірки та з повними даними для перевірки.


13 лютого 2017
Підтримка ID-карти громадяниниа (БЕН)
До засобів користувачів ЦСК додано підтримку ID-карти громадяниниа (БЕН) в якості носія ключової інформації. ID-карта апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища. Обслуговування сертифікатів відкритих ключів громадян здійснює ЦСК МВС України.
07 вересня 2016
Інформація для користувачів НАІС ДДАІ МВС України
В разі завершення строку дії сертифікатів відкритих ключів необхідно звернутись до центру сертифікації ключів, у якому були отримані попередні сертифікати. Після генерації особистих ключів та отримання нових сертифікатів необхідно виконати резервне копіювання особистих ключів на електронний ключ "Кристал-1" у відповідності до розділу 4 настанови оператора на клієнта захисту з'єднань щодо особливостей роботи у НАІС ДДАІ МВС України.

15 квітня 2016
Розробка агента підпису користувача ЦСК
Завершено розробку агента підпису користувача ЦСК, який є альтернативою java- та java-скрипт-бібліотекам користувача ЦСК для web-браузерів. Поточний варіант агента підпису користувача ЦСК реалізований для ОС Microsoft Windows. Наступні версії агента підпису будуть функцонувати і у ОС Linux/UNIX/Apple MAC OS X та мати більш повний інтерфейс програмування, який є у java-бібліотеки підпису користувача ЦСК. Інсталяційний пакет агента підпису та настанова оператору доступні на тестовій сторінці агента підпису.

13 жовтня 2015
Розміщено інформацію про IP-шифратор "Канал-101ДЕ"
Розміщено інформацію про IP-шифратор "Канал-101ДЕ", який призначений для захисту службової інформації. IP-шифратор забезпечує можливість шифрування та контролю цілісності потоку IP-пакетів, що передаються через нього між ЕОМ та іншими IP-шифраторами. Засіб має 2 мережних інтерфейси: USB (RNDIS) для підключення до ЕОМ та Ethernet 100TX для підключення до зовнішніх мереж. До складу засобу може входити зовнішній мережний адаптер, який підключається до мережного USB-інтерфейсу IP-шифратора та має зовнішній мережний інтерфейс Ethernet 100Base-TX. Швидкість шифрування - не менше 30 Мбіт/с.
11 серпня 2015
Розробка засобів web-автентифікації користувачів ЦСК (OAuth)
Завершено розробку засобів web-автентифікації, які у складі прикладних систем призначені для:
  • автентифікації прикладних систем за протоколом OAuth;
  • автентифікації користувачів ЦСК з використанням особистих ключів та сертифікатів користувачів за запитами від автентифікованих прикладних систем за протоколом OAuth;
  • передачу даних про автентифікованих користувачів ЦСК прикладним системам за їх запитами.

Автентифікація користувачів ЦСК здійснюється за їх особистими ключами та сертифікатами шляхом перевірки статусу їх сертифікатів у ЦСК за протоколами CMP і OCSP та з використанням списків відкликаних сертифікатів (СВС) при зчитуванні особистого ключа та при перевірці електронного цифрового підпису (ЕЦП), що накладається в процесі автентифікації. Поточний варіант сервера web-автентифікації включає сервер з java-скрипт-бібліотекою підпису користувача ЦСК та з java-бібліотекою.

15 листопада 2014
Розміщено інформацію про мережний криптомодуль "Гряда-301" (міні-пристрій)
Розміщено інформацію про мережний криптомодуль "Гряда-301" (міні-пристрій), який є спрощеним аналогом мережного криптомодуля "Гряда-301". Мережний криптомодуль апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.
15 листопада 2014
Викладено тестові сторінки з java- та java-скрипт-бібліотеками користувача ЦСК
Викладено тестові сторінки з прикладами використання java- та java-скрипт-бібліотек користувача ЦСК. Java-бібліотека користувача ЦСК підримує роботу з будь-якими носіями ключової інформації та для її функціонування необхідна наявність встановленого середовища виконання java (JRE). Java-скрипт-бібліотека користувача ЦСК підтримує виключно роботу з особистими ключами у файлах та може функцонувати у будь-яких web-браузерах та операціних системах.


Переглянути архів