Повідомлення
05 грудня 2018
Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів
Приватне акціонерне товариство "Інститут інформаційних технологій" (код ЄДРПОУ: 22723472) повідомляє про проведення позачергових загальних зборів акціонерів 21.12.2018 р. о 13-00 за адресою: м. Харків, вул. Бакуліна, 12, кімната №5. Реєстрація учасників зборів відбудеться з 12-15 до 12-45 у день та за місцем проведення зборів. Перелік акціонерів, які мають право участі у загальних зборах складається станом на 17.12.2018 р.

19 грудня 2017
Обробка заявок на придбання електронних ключів
Обробка заявок на придбання електронних ключів "Алмаз-1К" та "Кристал-1", які подані після 21.12.2017 р., будуть оброблені тільки у січні 2018 р.
12 травня 2017
Оновлено комплекс користувача ЦСК
Оновлено комплекс користувача ЦСК. Винесено (в т.ч. і в бібліотеки підпису користувача ЦСК) підтримку всіх типів форматів підпису - базового (поточного), з позначкою часу від підпису, з посиланням на повні дані для перевірки та з повними даними для перевірки.


13 лютого 2017
Підтримка ID-карти громадянина (БЕН)
До засобів користувачів ЦСК додано підтримку ID-карти громадянина (БЕН) в якості носія ключової інформації. ID-карта апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища. Обслуговування сертифікатів відкритих ключів громадян здійснює ЦСК МВС України.
07 вересня 2016
Інформація для користувачів НАІС МВС України
В разі завершення строку дії сертифікатів відкритих ключів необхідно звернутись до центру сертифікації ключів, у якому були отримані попередні сертифікати. Після генерації особистих ключів та отримання нових сертифікатів необхідно виконати резервне копіювання особистих ключів на електронний ключ "Кристал-1" у відповідності до р. 4 настанови оператора на клієнта захисту з'єднань щодо особливостей роботи у НАІС МВС України.

15 квітня 2016
Розробка агента підпису користувача ЦСК
Завершено розробку агента підпису користувача ЦСК, який є альтернативою java- та java-скрипт-бібліотекам користувача ЦСК для web-браузерів. Поточний варіант агента підпису користувача ЦСК реалізований для ОС Microsoft Windows. Наступні версії агента підпису будуть функцонувати і у ОС Linux/UNIX/Apple MAC OS X та мати більш повний інтерфейс програмування, який є у java-бібліотеки підпису користувача ЦСК. Інсталяційний пакет агента підпису та настанова оператору доступні на тестовій сторінці агента підпису.

11 серпня 2015
Розробка засобів web-автентифікації користувачів ЦСК (OAuth)
Завершено розробку засобів web-автентифікації, які у складі прикладних систем призначені для:
  • автентифікації прикладних систем за протоколом OAuth;
  • автентифікації користувачів ЦСК з використанням особистих ключів та сертифікатів користувачів за запитами від автентифікованих прикладних систем за протоколом OAuth;
  • передачу даних про автентифікованих користувачів ЦСК прикладним системам за їх запитами.

Автентифікація користувачів ЦСК здійснюється за їх особистими ключами та сертифікатами шляхом перевірки статусу їх сертифікатів у ЦСК за протоколами CMP і OCSP та з використанням списків відкликаних сертифікатів (СВС) при зчитуванні особистого ключа та при перевірці електронного цифрового підпису (ЕЦП), що накладається в процесі автентифікації. Поточний варіант сервера web-автентифікації включає сервер з java-скрипт-бібліотекою підпису користувача ЦСК та з java-бібліотекою.

16 червня 2015
Отримано експертний висновок на апаратний генератор випадкових чисел “Гряда-3”
За результатами проведення державної експертизи у галузі криптографічного захисту інформації апаратний генератор випадкових чисел “Гряда-3” отримав позитивний експертний висновок. Апаратний генератор випадкових чисел призначений для апаратної генерації послідовностей випадкових чисел на основі фізичних датчиків шуму у складі апаратно-програмних засобів криптографічного захисту інформації.


10 лютого 2015
Розміщено інформацію про IP-шифратор "Канал-201" (мікро-пристрій)
Розміщено інформацію про IP-шифратор "Канал-201" (мікро-пристрій), який є малогабаритним аналогом IP-шифратора "Канал-201". IP-шифратор забезпечує можливість шифрування та контролю цілісності потоку IP-пакетів, що передаються через нього між ЕОМ та іншими IP-шифраторами. Засіб має 2 мережних інтерфейси: USB (RNDIS) для підключення до ЕОМ та Ethernet 10/100 для підключення до зовнішніх мереж. Швидкість шифрування - 25 Мбіт/с.
15 листопада 2014
Розміщено інформацію про мережний криптомодуль "Гряда-301" (міні-пристрій)
Розміщено інформацію про мережний криптомодуль "Гряда-301" (міні-пристрій), який є спрощеним аналогом мережного криптомодуля "Гряда-301". Мережний криптомодуль апаратно реалізує криптографічні алгоритми та протоколи, що забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.
15 листопада 2014
Викладено тестові сторінки з java- та java-скрипт-бібліотеками користувача ЦСК
Викладено тестові сторінки з прикладами використання java- та java-скрипт-бібліотек користувача ЦСК. Java-бібліотека користувача ЦСК підримує роботу з будь-якими носіями ключової інформації та для її функціонування необхідна наявність встановленого середовища виконання java (JRE). Java-скрипт-бібліотека користувача ЦСК підтримує виключно роботу з особистими ключами у файлах та може функцонувати у будь-яких web-браузерах та операціних системах.


26 серпня 2014
Пропозиції щодо постачання засобів КЗІ та створення КСЗІ клієнта НАІС МВСУ
Наша компанія пропонує здійснити поставку засобів криптографічного захисту інформації (КЗІ) та надати консультаційні послуги зі створення комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) робочого місця клієнта (зовнішнього користувача) НАІС МВС України (НАІС МВС).

Комплектація робочого місця засобами КЗІ (спеціальним апаратним та програмним забезпеченням) включає:
  • поставку електронного(их) ключа(ів) "Кристал-1" за кількістю операторів робочого місця;
  • ліцензію на програмний комплекс клієнта захисту мережних з’єднань "ІІТ Захист з’єднань-2. Клієнт" на кожне робоче місце.

Підготовка до створення робочого місця включає надання типового комплекту документації робочого місця (організаційної, робочої, експлуатаційної та супровідної) та надання консультаційних послуг щодо оформлення документації, налаштування та експлуатації робочого місця. Зазначені роботи мають бути виконані власником робочого місця самостійно.

Окрім того, власником робочого місця мають бути виконані наступні заходи:
  • генерація на електронному(их) ключі(ах) "Кристал-1" особистого(их) ключа(ів) та формування сертифікатів відкритих ключів у одному з акредитованих центрів сертифікації ключів;
  • cтворення робочого місця та КСЗІ за переданою документацією;
  • відправка заявки до МВС України на підключення робочого місця до НАІС МВС разом із сертифікатами відкритих ключів операторів робочого місця та затвердженим актом звершення робіт зі створення робочого місця та КСЗІ.

У результаті власником робочого місця має бути отриманий дозвіл від МВС України на підключення робочого місця до НАІС МВС.

Для отримання рахунку на виконання нашою компанією зазначених робіт з постачання засобів КЗІ (електронного(их) ключа(ів) "Кристал-1" та програмного комплексу клієнта захисту з’єднань) необхідно надіслати скан-копію, а також електронну версію (файл Microsoft Office) відповідної заявки на виконання робіт на фірмовому бланку організації за підписом керівника організації на електронну поштову адресу (e-mail) info@iit.kharkov.ua.21 серпня 2014
Розміщено інформацію про модуль безпеки для НСМЕП
Розміщено інформацію про модуль безпеки МБ-2 НБУ, який призначений для роботи у складі програмно-апаратних комплексів банків, їх філій та відділень, які є учасниками НСМЕП.
28 липня 2014
Оновлено комплекс користувача ЦСК
Оновлено комплекс користувача ЦСК. Інсталяційний пакет комплексу для ОС Apple MAC OS X доступний для завантаження.04 липня 2014
Оновлено електронний ключ "Кристал-1"
Налагоджено серійне виробництво електронних ключів "Кристал-1" у металевому корпусі, з CCID-інтерфейсом та електронним flash-диском. Раніше засіб випускався тільки у пластмасовому корпусі. Зараз засіб може мати програмний CCID-інтерфейс (інтерфейс смарт-карти) та включати до свого складу електронний flash-диск (протокол USB Mass Storage) об'ємом 4, 8, 16 чи 32 ГБ.


17 червня 2014
Відпрацьована типова система моніторингу ЦСК (програмно-технічного комплексу)
Для забезпечення централізованого моніторингу роботи складових частин ЦСК (програмно-технічного комплексу) відпрацьована типова система моніторингу. Серверна частина системи моніторингу може встановлюватися на РС системного адміністратора ЦСК або на окремий сервер моніторингу, а на всі сервери та РС ЦСК мають бути встановлені агенти системи моніторингу. Для оперативного інформування обслуговуючого персоналу про відмови та стан функціонування складових частин комплексу сервер моніторингу може автоматизовано відправляти відповідні електронні поштові повідомлення чи SMS-повідомлення.
25 березня 2014
Розміщено інформацію про засоби ЕЦП для платформи Oracle FlexCube
Розміщено інформацію про засоби ЕЦП для платформи Oracle FlexCube. Засоби призначені для забезпечення цілісності та неспростовності авторства електронних даних та документів, що циркулюють у платформі Oracle FlexCube, з використанням електронного цифрового підпису.


24 березня 2014
Оновлено комплекс користувача ЦСК
Оновлено комплекс користувача ЦСК. Додано підтримку нових носіїв ключової інформації в т.ч. і оновленого електронного ключа "Кристал-1" (з інтерфейсом CCID) та електронного ключа "Алмаз-1К". Інсталяційний пакет комплексу для ОС Google Android доступний для завантаження через сховище додатків Google Play. Тестову web-сторінку java-бібліотеки користувача ЦСК "ІІТ Користувач ЦСК-1.3. Бібліотека підпису (java)" розміщено в окремому розділі.


30 березня 2013
Оновлено мережні платформи IP-шифраторів та шлюзів захисту
Оновлено мережні платформи IP-шифраторів "Канал-201" та "Канал-301", а також шлюзу захисту "Бар'єр-301". Розроблено спрощений аналог шлюзу захисту "Бар'єр-301" (міні-пристрій). Всі оновлені мережні платформи мають компоненти захисту від НСД, які виключають можливість втручання в роботу засобів.


14 листопада 2012
Оновлено комплекс користувача ЦСК
Оновлено комплекс користувача ЦСК. Додано підтримку нових носіїв ключової інформації в т.ч. і з інтерфейсом PKCS#11 (електронних ключів та смарт-карт Aladdin JaCarta, SafeNet iKey, Автор Secure Token-337 та Giesecke&Devrient StarSign і ін.). Введення паролів доступу дійснюється на захищеному робочому столі.
23 травня 2012
Завершено розробку електронного ключа "Алмаз-1К"
Завершено розробку електронного ключа "Алмаз-1К". Електронний ключ виконаний у вигляді малогабаритного знімного USB-пристрою, який має програмний CCID-інтерфейс (смарт-карти). Окрім того інсталяційний пакет комплексу для ОС Google Android розповсюджується і через магазин додатків Google Play.


29 лютого 2012
Оновлено засоби підпису для Adobe Acrobat
Оновлено засоби підпису для Adobe Acrobat зі складу користувача центру сертифікації ключів. Реалізовано підтримку редакторів Adobe Acrobat 6-10(X).
15 лютого 2012
Оновлено бібліотеки захисту звітності до ДПА
Оновлено бібліотеки захисту звітності до ДПА у вигляді COM-об'єкту.